Lyrics Elgit Doda & Noah – Nuk Jam Si Ti

Lyrics Elgit Doda & Noah – Nuk Jam Si Ti

Please enter banners and links.

Lyrics – Nuk Jam Si Ti – Elgit Doda & Noah Video|Versuri

Ajo syt mi ka marre
Prej dashnis qe pata un
Mi ka thy qe kur ja fala
E per fare i ndrroi
Ajo nuk pati marre
Po lutet prap mu kthy
Ama tradhtaret un i harroj

Sdite as rrenat me mi bo
Sdite jo nuk dite me mgenjy
Nuk dite as me mbo sikur mdo
Ejj nuk dite dite jo
Krejt fjalet qe i ke thon ti cova ndjall
Atje te ti i kom lon

Ti nfajee
E le zemren qe tka dasht
E mthe mu merre majee
Se na nuk muna me kon bashk
Prap mi le mu krejt kto fajee
E le zemren qe tka dasht
E mthe mu merre maje
Se na nuk muna
Me kon bashk

Jan shenjat qe i le
Se ke dit se sa po mdjeg
E vetes nuk ja fale
Se ke dit se sa shum per mu ke vlejt
E mle pa frym
Merre zemren time maje

Sa mke lendu un e maj mend
Se mka dhemb
Jo spati ndjenja fare jo nuk pat’
E mrena shpirtin helm ma boni mu
Dale ngadale mzhyti thell e me thell

Se ti dhash krejt
Prej zemres e shpirtit me dolen
E msollen prap atje
E di ti jom prap me ty
Dhe vetem te shoh se nuk di te te urrej
Po ta kujtoj ty sa vrave sa vrave sa vrave
Vazhdon e vret e nuk e di mo jo sa dhemb
Me duhet ta ndjej

Ti nfajee
E le zemren qe tka dasht
E mthe mu merre majee
Se na nuk muna me kon bashk
Prap mi le mu krejt kto fajee
E le zemren qe tka dasht
E mthe mu merre maje
Se na nuk muna
Me kon bashk…

Author: Radu

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *